fbpx

Ile kosztuje montaż alarmu ? Nie Daj Się Robić w Baloon !

Sprawdź realne ceny montażu systemu alarmowego i nie daj się naciągnąć na zbyt duże koszty! Chroń swój dobytek tanio i ciesz się bezpieczeństwem !

Jako firma zajmująca się kompleksowym montażem i programowaniem alarmów (i nie tylko) niejednokrotnie spotykaliśmy się z opiniami, alarmy czy monitoring to skuteczne, jednak bardzo drogie rozwiązanie mające na celu chronić nasze mieszkanie. Wiemy skąd biorą się te nieprawdziwe opinie..

Otóż wiele firm instalujących alarmy, żerując na niezorientowanych klientach, żąda od odbiorców horrendalnych kwot sięgających nawet ponad 20tyś zł za zwykłą usługę instalacji alarmu, w standardowym mieszkaniu. Ile kosztuje alarm naprawdę i jaką marżę naliczają, niektóre firmy instalatorskie ? 

Jedynie 1 223,99 zł zapłacimy za podstawowy zestaw alarmowy stworzony przez firmę SATEL – polskiego lidera rozwiązań ochronnych na rynku ! Nie przepłacaj ! I nie daj się naciągnąć ! 

Wybierz ELEKTRO-KOMPLEKS i ciesz się profesjonalną instalacją monitoringu i alarmu przewodowego, bądź bezprzewodowego z 2 letnią gwarancją ! Gwarantujemy najwyższej jakości wykonanie instalacji przy uczciwej cenie ! Zawsze doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania, a każdą pracę wykonujemy, jakbyśmy robili to dla siebie! Zabezpiecz to co dla Ciebie najcenniejsze. 
Zadzwoń, dowiedz się więcej lub umów spotkanie !
Współpracujemy także z firmą VIP SECURITY SYSTEM zajmującą się ochroną osób i mienia! Firma ta oferuje m.in. 24 godzinny nadzór obiektów poprzez montowany przez naszą firmę system alarmowy w naprawdę konkurencyjnych cenach. Ponadto koszt konserwacji systemu przy wyborze tej opcji jest naprawdę symboliczny.

Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą i pozostałymi usługami !

Działamy na terenie całej Małopolski ! (Kraków, Nowy Sącz, Limanowa, Gdów, Żegocina, Tymbark, Jodłownik, Łososina Dolna…)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *