fbpx

Systemy Alarmowe

   

  Montaż Alarmu w domu i firmie

  Skoro tutaj trafiłeś zapewne tak jak my cenisz sobie bezpieczeństwo i dbałość o swój dorobek prawda? Montaż systemu alarmowego skutecznie zapobiega kradzieży tego co należy do Ciebie. Jeśli już zdecydujesz się na instalacje alarmową w domu jednorodzinnym, bądź w firmie wybierz – Elektro-Kompleks – Posiadamy solidne doświadczenie w zakresie systemów alarmowych i nie tylko!

  Jedną z naszych głównych specjalizacji jest montaż systemów alarmowych w domach, firmach i budynkach użyteczności publicznej. Wykonujemy profesjonalnie instalacje pod alarm przewodowy jak również montujemy systemy bezprzewodowe. To Ty wybierasz, my doradzamy. Czytaj dalej i dowiedz się więcej.

  Montaż systemów alarmowych wykonujemy w okolicy:
  • Nowy Sącz
  • Limanowa
  • Bochnia
  • Brzesko

  Oferta  Systemu alarmowego

  Alarm do domu, bądź firmy osiąga na rynku dużą rozpiętość cenową. Głównym powodem, jest oczywiście marka wybieranego produktu, – nie tylko centrali ale i czujek ruchu.

  Systemy alarmowe osiągają ceny za zestaw z 4 czujkami od 500 do nawet 6000zł.

  Jako firma usługowa zajmująca się montażem i programowaniem alarmów, doradzamy naszym klientom rozwiązania renomowanych producentów takich jak polska marka Satel czy marka Paradox. W zamian za wyższą cenę otrzymujemy, długą gwarancję i pewność, że system alarmowy będzie działał w 100% poprawnie i nie zawiedzie nas, gdy okaże się potrzebny.

  Jedynie 1337,39 zł zapłacimy za podstawowy zestaw systemu alarmowego, stworzony przez polskiego lidera branży, firmę Satel.

  Profesjonalny alarm  firmy SATEL oparty na centrali Perfecta 16 z wbudowanym modułem GSM z atrakcyjnie wyglądającym manipulatorem /klawiaturą/ i niezawodnymi czujkami ruchu Bosch.

   

  Opis zestawu alarmowego

  Centrala posiada wbudowany moduł GSM/GPRS z obsługą dwóch kart nano-SIM. Moduł ten posiada szerokie możliwości np. powiadamianie o naruszeniu wejścia poprzez przesłanie na kilka telefonów komórkowych wiadomości sms, czy chociażby możliwość załączania i wyłączania systemu poprzez wysłanie wiadomości sms z telefonu komórkowego.

  Jako firma z dużym doświadczeniem posiadamy rabatowe ceny na produkty wielu marek.

  Posiadamy również sklep internetowy z ww. asortymentem  https://elepix.pl/

  Wyżej wymieniony zestaw nabędziesz u nas od ręki.
  A jeżeli wybierzesz nas abyśmy zamontowali Ci zakupiony zestaw, na pewno otrzymasz rabat.

  Jeśli jesteś z okolic: Nowy Sącz, Limanowa, Bochnia, Brzesko

  Zadzwoń, bądź napisz do nas a przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.

  Oczywiście jako firma usługowa, wykonamy montaż każdego alarmu, który Państwo wybiorą.

  Zapraszamy zatem do kontaktu: (KLIKNIJ TUTAJ I PRZEJDŹ DO STRONY KONTAKTOWEJ)

  Jaki alarm wybrać?

  Alarm bezprzewodowy czy przewodowy?

   

  Na pytanie czy alarm w domu jednorodzinnym, lub firmie powinien być zbudowany w oparciu o systemy alarmowe bezprzewodowe lub przewodowe, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każdy z wariantów ma swoje wady i zalety. Wybór należy jednak określić w oparciu o następujące czynniki:

  1. Faza wykończenia obiektu – dopiero zaczynasz budowę, jesteś w trakcie remont, czy budynek jest już wykończony?
  2. Planowana rozbudowa systemu alarmowego (integracja w zakresie automatyki domowej)
  3. Dostępny budżet
  4. Czas
  5. Estetyka
  ALARM BEZPRZEWODOWY WADY I ZALETY

  Tak naprawdę, punkt pierwszy w większości przypadków definiuje wybór systemu alarmowego. Jeżeli, bowiem obiekt w którym planujesz montaż alarmu, jest wykończony i nie chcesz ingerować w strukturę ścian wybierz alarm bezprzewodowy.

  Współczesne bezprzewodowe czujki ruchu są niesamowicie rozwinięte pod względem technologicznym. Nie obawiaj się zatem problemów z prawidłowym działaniem alarmu. Każda z czujek ruchu posiada odpowiednie zabezpieczenia, które czynią alarm bezprzewodowy odpornym na zakłócenia radiowe.

  Jedynym minusem, który trzeba zaakceptować decydując się na montaż alarmu bezprzewodowego, jest konieczność wymiany baterii. Niemniej jednak, producenci gwarantują minimalny czas pracy wynoszący 2 lata dla każdego z detektorów ruchu. Co więcej  alarm GSM (posiadający kartę SIM) wysyła nam SMS z przypomnieniem o wymianie baterii, a pozostałe alarmy wyświetlają odpowiedni komunikat.  Nie jest to zatem, zbyt uciążliwa wada tego rozwiązania.

  Oczywiście alarm bezprzewodowy jest nieco droższy od standardowego rozwiązania kablowego, jednak różnice nie są bardzo duże.

  Jak wygląda montaż alarmu bezprzewodowego?

  Montaż bezprzewodowego systemu alarmowego ogranicza się jedynie do zamontowania centrali w dowolnym miejscu w obiekcie oraz osadzenia czujek i klawiatury. Pojedynczą czujkę /ruchową, ppoż/ montuje się po uprzednim wykonaniu niewielkiego otworu w miejscu jej osadzenia.

  ALARM PRZEWODOWY

  Rozwiązanie oparte o alarm przewodowy zaleca się w przypadku, gdy dopiero budujemy obiekt, bądź przeprowadzamy gruntowny remont. To rozwiązanie wymaga bowiem przygotowania odpowiedniej instalacji kablowej. Przewodowy alarm, jak uważa większość odbiorców jest „pewniejszy”. Oczywiście „kabel to kabel” i w tym przypadku nie ma mowy o żadnych zakłóceniach. Niemniej jednak, jak wyżej wspominaliśmy, współczesna technologia diametralnie niweluje różnice, jeśli chodzi o działanie alarmu. Do głównych zalet przewodowej instalacji alarmowej należy zaliczyć kompatybilność z urządzeniami innych producentów. Daje nam to, bowiem elastyczniejszą możliwość łączenia czujek ruchu, z centralą, zgodnie z naszymi oczekiwaniami i wymaganiami. Do zalet tego rozwiązania należy również na pewno brak potrzeby wymiany baterii.

   

  Podsumowując: obydwa rozwiązania zapewniają nam maksimum poczucia bezpieczeństwa i zabezpieczają nasz dobytek przed włamaniem. Jeśli jednak, nadal masz wątpliwości co do wyboru, skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

  Dlaczego montaż systemu alarmowego to dobra inwestycja?

  Statystyki pokazują, że aż 67% Polaków nie zabezpiecza dodatkowo swoich domów. W roku 2017 65,5 tyś osób stało się ofiarami kradzieży z włamaniem. W roku 2000 było to aż 364,7 tyś osób! W ostatnich latach niestety również dużo słyszy się o włamaniach w okolicach: Nowego Sącza, Limanowej, Bochni i Brzeska. Liczba kradzieży z włamaniem jednak spadła. Stało się tak głównie za sprawą lepszych zabezpieczeń w domach. Systemy alarmowe, monitoring czy inne zabezpieczenia (przeczytaj tutaj) skutecznie odstraszają złodziei od popełnienia przestępstwa.

  ZAPEWNIJ SOBIE BEZPIECZEŃSTWO DZIĘKI TECHNOLOGI!

  Polacy stali się bardziej świadomi zagrożenia i zaczęli wykorzystywać skuteczne narzędzia, które pozwalają chronić to co dla nas cenne. Nie ułatwiajmy złodziejom życia. Odpowiednie systemy alarmowe  odstraszą złodziei, bądź pomogą nam złapać ich na gorącym uczynku, a nam dadzą poczucie bezpieczeństwa!  Co więcej cena za alarm do domu jednorodzinnego czy monitoring  mocno spadła!

   

  Zapraszamy Do Kontaktu:

  (KLIKNIJ TUTAJ I PRZEJDŹ DO STRONY KONTAKTOWEJ)