fbpx

Montaż Alarmu w domu – po co alarm? Ile kosztuje i dlaczego my?

Skoro tutaj trafiłeś zapewne tak jak my cenisz sobie bezpieczeństwo i dbałość o swój dorobek prawda? Nie pozwól zatem by złodziej zabrał to co należy do Ciebie. Wybierz Elektro-Kompleks i chroń z nami majątek na który pracowałeś latami.

Jedną z naszych głównych specjalizacji jest montaż alarmu w domu. Instalacja alarmowa wykonana na zlecenie klienta może być wyposażona w alarm przewodowy jak i alarm bezprzewodowy. Dlaczego jednak dobre i skuteczne zabezpieczenie domu w dzisiejszych czasach to tak istotna kwestia?

Poczytaj więcej tutaj
Dlaczego montaż alarmu w domu to dobra inwestycja?

 

Statystyki pokazują, że aż 67% Polaków nie zabezpiecza dodatkowo swoich domów. W roku 2017 65,5 tyś osób stało się ofiarami kradzieży z włamaniem. W roku 2000 było to aż 364,7 tyś osób ! Liczba kradzieży z włamaniem spadła głównie za sprawą lepszych zabezpieczeń w domach. Montaż alarmu, monitoringu czy inne zabezpieczenia (przeczytaj tutaj) skutecznie odstraszają złodziei od popełnienia przestępstwa.

ZAPEWNIJ SOBIE BEZPIECZEŃSTWO DZIĘKI TECHNOLOGI!

                Polacy stali się bardziej świadomi zagrożenia i zaczęli wykorzystywać skuteczne narzędzia, które pozwalają chronić to co dla nas cenne. Nie ułatwiajmy złodziejom roboty. Montaż alarmu odstraszy złodziei, bądź pomoże nam złapać ich na gorącym uczynku a nam da poczucie bezpieczeństwa!  Co więcej cena na rozwiązania w postaci alarmu czy monitoringu w domu mocno spadła!

10 tyś?!…Nie! Ile tak naprawdę kosztuje profesjonalny system alarmowy?

Nigdy nie daj się naciągnąć  na zbyt duże koszty ! Chroń swój dobytek tanio i ciesz się bezpieczeństwem!

Kliknij i przejdź do galerii

Kliknij i przejdź do kontaktu

Jako firma wykonująca kompleksowy montaż alarmu, a także zajmująca się programowaniem alarmów i szkoleniami dla klientów,  niejednokrotnie spotykaliśmy się z  klientami, którzy uważali, iż instalacja alarmowa w domu czy mieszkaniu, to koszt sięgający 10 tyś zł lub więcej.

Otóż…

 Jedynie 1223,99zł zapłacimy za podstawowy system alarmowy stworzony przez polskiego lidera branży firmę Satel! (szczegóły poniżej)

Zadzwoń i zamów już teraz!

607 181 514

 Dlaczego nasza firma to właściwy dla Ciebie wybór?

W Elektro-Kompleks kierujemy się jasną misją: Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Uczciwa współpraca musi przebiegać od początku do końca. Wykonujemy usługi kompleksowo i profesjonalnie! Wybierając nas masz pewność zaangażowania z naszej strony w pracę. Każdy projekt wykonujemy jakbyśmy robili to dla siebie.

Sami często korzystamy  z różnych usług i wiemy jak ważne jest podejście do klienta, które często odbiega od norm. Wiemy jak wiele firm w branży, oszukuje klientów i naciąga na zbyt duże koszty. Dajemy gwarancję przejrzystości umów i działań. Montaż alarmu w Twoim domu lub mieszkaniu wykonamy w najwyższym standardzie!

Dajemy 2 lata gwarancji na nasze usługi wraz z bezpłatnym serwisem w tym czasie!

Współpracujemy także z firmą VIP SECURITY SYSTEM zajmującą się ochroną osób i mienia! Firma ta oferuje m.in. 24 godzinny nadzór obiektów poprzez montowany przez naszą firmę system alarmowy w naprawdę konkurencyjnych cenach. Ponadto koszt konserwacji systemu przy wyborze tej opcji jest naprawdę symboliczny.

Działamy na terenie całej Małopolski ! Montaż Alarmu w m. Kraków, Nowy Sącz, Limanowa, Wieliczka, Gdów, Brzesko, Bochnia, Żegocina,

Montaż alarmu w szczegółach :

Wykonujemy kompleksowy  montaż instalacji systemów alarmowych. Służymy profesjonalnym doradztwem (przeczytaj ) w sposobie rozmieszczenia instalacji alarmowej jak również w doborze sprzętu i wyborze rodzaju systemu alarmowego /przewodowego lub bezprzewodowego/. Bazujemy na urządzeniach sprawdzonej i niezawodnej polskiej firmy SATEL. Współpracujemy z dostawcami najwyższej jakości sprzętu.

W naszej ofercie mamy też propozycję na poprawę bezpieczeństwa dla osób, które w swoich pięknie wykończonych domach nie posiadają instalacji przewodowej pod profesjonalny alarm, i nie chcą niczego przerabiać. Rozwiązaniem jest tutaj profesjonalny alarm bezprzewodowy firmy SATEL oparty na centrali Perfecta z atrakcyjnie wyglądającym manipulatorem /klawiaturą/. i czujkami ruchu Micra Perfecta

Centrala posiada wbudowany moduł GSM/GPRS z obsługą dwóch kart nano-SIM. Moduł ten posiada szerokie możliwości np. powiadamianie o naruszeniu wejścia poprzez przesłanie na kilka telefonów komórkowych wiadomości sms, czy chociażby możliwość załączania i wyłączania systemu poprzez wysłanie wiadomości sms z telefonu komórkowego.

Montaż takiego systemu ogranicza się jedynie do zamontowania centrali w dowolnym miejscu w domu oraz  osadzenia czujek i klawiatury. Pojedynczą czujkę /ruchową, ppoż/ montuje się po uprzednim wykonaniu niewielkiego otworu w miejscu jej osadzenia.

 

Nie czekaj ! Zadzwoń i zarezerwuj termin!

Kontakt 

Zadzwoń już dziś !

telefon: 607 181 514

elektrokompleks.jp@gmail.com

Facebook

Zadzwoń teraz!
FACEBOOK
FACEBOOK