fbpx

 

 Instalacja Monitoringu

W naszej ofercie znajdziecie państwo również instalację monitoringu  wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom konsumenta. Kompleksowy montaż monitoringu wykonujemy dla klientów indywidualnych jak i dla przedsiębiorstw. Z chęcią służymy profesjonalnym doradztwem  od czego zacząć montaż kamer w domu, lub na temat sposobu rozmieszczenia instalacji i poszczególnych urządzeń. Pomożemy również w doborze odpowiedniego sprzętu. Zapoznaj się z naszą ofertą i szczegółowym opisem poniżej !

 

Współpracujemy z dostawcami najwyższej jakości sprzętu.

W naszej ofercie w ramach prowadzonego sklepu internetowego https://elepix.pl/ posiadamy urządzenia znanej i sprawdzonej firmy HIKVISION, HQ czy BCS,
jak również jednego z największych dostawców profesjonalnych urządzeń do monitoringu wizyjnego firmy DAHUA w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalnym monitoringiem nie zwlekaj zadzwoń i sprawdź.

W naszej ofercie m.in:

*** monitoring analogowy i IP firmy HIKVISION w dowolnej konfiguracji

Monitoring ten posiada możliwość zdalnej obsługi poprzez rejestrator, który posiada wbudowany interfejs fast ethernet, umożliwiający nawiązanie z nim zdalnego połączenia.

Użytkownik może np. podglądać obraz z kamer oraz odtwarzać nagrania przy pomocy:

– przeglądarki internetowej z poziomu której ma dostęp do pełnej funkcjonalności i może dowolnie zmieniać parametry pracy kamer i rejestratora

– oprogramowania na komputer IVMS-4200 (klient CMS), które umożliwia stworzenie zaawansowanego centrum obsługi monitoringu. Z tego poziomu możliwe jest wyświetlanie obrazu na żywo, odtwarzanie nagrań, konfiguracja urządzeń, obsługa e-map, wyświetlanie alarmów, itd.

– aplikacji na urządzenia mobilne iOS, Android i Windows IVMS-4500. Aplikacja daje dostęp do podstawowej funkcjonalności takiej jak podgląd obrazu na żywo, odtwarzanie nagrań, sterowanie głowicami kamer PTZ, itd.

– chmury EzViz, z poziomu której użytkownik może prowadzić podgląd obrazu z kamer „na żywo” lub odtwarzać nagrania z rejestratora. Konieczne jest wcześniejsze zarejestrowanie konta w serwisie EzViz i dodanie urządzeń do chmury.

*** monitoring analogowy i IP  firmy DAHUA w dowolnej konfiguracji lub w gotowych zestawach

Monitoring możemy obsługiwać poprzez telefon, tablet, jak również za pomocą oprogramowania komputerowego:

– ONVIF, dzięki któremu może współpracować z większością kamer IP obecnych na rynku. Intuicyjna obsługa rejestratora pozwala na konfigurację sprzętu nawet przez niedoświadczonych użytkowników.

– P2P dzięki któremu nie ma potrzeby wykorzystywania zewnętrznego adresu IP co wiąże się ze skomplikowaną konfiguracją. Wystarczy, że zeskanujesz kod QR lub przepiszesz numer seryjny do dedykowanej aplikacji aby przy pomocy telefonu czy tabletu otrzymać podgląd zdalny online.

Proponowany sprzęt od ręki w naszym sklepie https://elepix.pl/

 

Montaż Monitoringu w całej Małopolsce głównie w m.: Kraków, Nowy Sącz, Bochnia, Limanowa, Brzesko, Wieliczka i okolice tych miast

 

Kontakt 

Zadzwoń już dziś !

telefon: 607 181 514

elektrokompleks.jp@gmail.com